تعمیرات

تعمیرات پرینتر

تعمیرات پرینتر - تعمیرات پرینتر

تعمیرات پرینتر در محل بهتر می باشد یا مراجعه به تعمیرگاه

هر شرکتی حتما یک پرینتر در تجهیزات و لوازم خود دارد ، روزانه صده‌ها بار از طریق سیستم های مختلف دستورات چاپ برای پرینترها ارسال می‌شود. در نتیجه خرابی پرینترها حتی برای چند دقیقه ، در کار و اداره می تواند مشکل ساز باشد. در چنین مواقعی در دسترس بودن تعمیرکار حرفه ای پرینتر در مشهد، می تواند خیلی زود چاپگر را به چرخه کار برگرداند. یک روش برای تعمیرات پرینتر ، ارسال دستگاه به تعمیرگاه پرینتر در مشهد است، این کار در مواقعی که شما دستگاه جایگزین داشته باشید، انتخاب خوبیست. چرا که تجهیزات لازم برای تعمیرات پرینتر در محل تعمیرگاه، با تنوع بیشتری وجود دارد، همچنین امکان انجام اقداماتی مانند سرویس کامل دستگاه هم در محل شرکت وجود دارد.

اگر شرایط برای ارسال دستگاه به شرکت را ندارید، تعمیرات پرینتر در مشهد بهترین گزینه است. در نتیجه می توانید در کمترین زمان ممکن مشکل پرینتر خود را برطرف کنید.هر جای مشهد که باشید تعمیرکار پرینتر آی تی پرداز در کنار شماست.

جمع کردن کاغذ در زمان پرینت

جمع کردن کاغذ در زمان پرینت بسیار آزار دهنده می باشد. البته فناوری های به کار رفته در پرینترهای جدید موجب شده اند که کمتر شاهد بروز این مشکلات باشیم. برای عیب یابی پرینتر در این حالت باید مخزن کاغذ را بررسی کنید و مطمئن شوید که کاغذها به صورت مرتب قرار گرفته اند. همچنین از کاغذ های با کیفیت و مناسب استفاده شود.

نصب و راه اندازی پرینتر در شبکه و اشتراک گذاشتن

علاوه بر انجام تعمیرات پرینتر در مشهد، در صورتی که پرینتر شما نو باشد و یا به هر دلیلی اطلاعات لازم در زمینه نصب پرینتر را نداشته باشید، خدمات نصب و راه اندازی پرینتر هم توسط متخصصین ما ارائه می شود. جعبه گشایی و نصب پرینترهای نو، نصب درایور پرینتر، آپدیت فریم ویر پرینتر، اتصال پرینتر به شبکه های با سیم و بی سیم، تعریف پرینتر در کامپیوتر های مختلف، اشتراک گذاری پرینتر در شبکه همگی از اقداماتی هستند که در مرحله نصب و راه اندازی چاپگر در آی تی پرداز انجام می شوند.

محتوای روی برگه پرینت شده بسیار کمرنگ است

کمرنگ بودن پرینت، یکی از عمده مشکلات کاربران ماست. بیشترین دلیل ثبت شده برای آن، تمام شدن تونر یا جوهر است و یا اینکه شارژ کارتریج بی کیفیتی برای پرینتر انجام شده است. پس از مشخص شدن این دلیل، کارشناسان ما می توانند پرینتر شما را با کیفیت بالا شارژ کنند.

خارج شدن برگه های چاپ نشده و سفید از پرینتر

از کار افتادن برد کنترلر پرینتر یکی دیگر از مشکلات مشتریان بوده ، این برد مغز دستگاه است و دستورات پرینت و یا توقف آن را برد ارسال می کند. در صورتی که این قطعه از کار افتاده باشد دستورات هم انجام نمی شوند و در نتیجه چاپ بدون درج هیچ محتوایی انجام می‌شود. در صورتیکه امکان تعمیر برد وجود نداشته باشد این قطعه تعویض خواهد شد.

تعمیر پرینتر یا تعویض پرینتر ؟

در هنگام تصمیم گیری برای تعویض یا تعمیر دستگاه چاپ خود ، چند فاکتور را باید در خاطر داشته باشید:

  • سن پرینتر
  • مقدار زمان تعمیر پرینتر
  • هزینه تعمیرات پرینتر

سن پرینتر

وقتی به سن دستگاه نگاه می کنید ، زمان عرضه مدل را در نظر بگیرید و نه فقط تاریخی که آن را برای محیط کار خود خریداری کرده اید. به عنوان مثال ، اگر پنج سال چاپگر داشته اید اما این مدل دو سال قبل منتشر شده است ، این می تواند بر طول عمر موردنظر و دسترسی قطعات تأثیر بگذارد. اگر دستگاهی در حال نزدیک شدن به “وضعیت قدیمی” است ، به این معنی که بیش از هفت سال از عمر آن گذشته است ، چند دلیل وجود دارد که جایگزینی آن بهترین شرط شما است.

اول ، یافتن قطعات تعویض بسیار دشوار است. اگر آنقدر خوش شانس باشید که می توانید آنچه را که نیاز دارید پیدا کنید ، خرید قطعات می تواند گران باشد. دوم ، ممکن است دستگاه شما دیگر از آخرین به روزرسانی سیستم عامل که می تواند عملکرد آن را به میزان قابل توجهی کندتر کند پشتیبانی نکند. این شبیه روشی است که تلفن همراه یا لپ تاپ با افزایش سن و عرضه مدل های جدید دیگر نمی تواند از ارتقا software نرم افزار پشتیبانی کند. سرانجام ، ممکن است ویژگی های جدیدی وجود داشته باشد که قبلاً در دسترس نبودند. به عنوان مثال ، اگر مدل فعلی شما ppm (پرینت صفحات در دقیقه) کم دارد یا قادر به پشتیبانی از چاپ دوبلکس یا بی سیم نیست ، ممکن است مدل های جدیدتری در دسترس باشد که حاوی ویژگی های سازگار تر با محیط کار بوده و با کمی هزینه بیشتر از تعمیر پرینتر  می توانید به آن دست پیدا کنید.

مقدار زمان تعمیر پرینتر

دومین عاملی که باید در هنگام تصمیم گیری بین تعمیر و تعویض در نظر بگیرید ، مقدار عمر دستگاه برای تعمیر است. چاپ صفحه پیکربندی از دستگاه به شما امکان می دهد تا میزان طول عمر را مشابه با در نظر گرفتن مسافت پیموده شده در اتومبیل ، مشاهده کنید. اگر بیش از میزان توصیه شده ماهانه سازنده بیش از حد استفاده شده باشد ، حتی یک دستگاه جدید می تواند به سرعت مستحلک شود. 

نکته جانبی: میزان توصیه شده ماهیانه همیشه باید عددی باشد که هنگام یافتن چاپگر مناسب برای محیط شما در نظر گرفته می شود). 

نگاه کردن به یک ماشین به عنوان مثال ، فقط به این دلیل که ماشین شما می تواند 120 کیلومتر در ساعت کار کند ، به این معنی نیست که همیشه باید با این سرعت حرکت کند. یک قاعده خوب این است که حجم ماهانه توصیه شده را در 84 ضرب کنید. 84 بیانگر دوازده ماه در سال به مدت هفت سال است. اگر تعداد صفحه دستگاه شما بیشتر از این تعداد باشد ، ممکن است بهترین گزینه برای جایگزینی باشد.

هزینه تعمیرات پرینتر

در حالی که برخی از تعمیرات در صورت دستیابی به قطعات مناسب در محل انجام می شود ، برخی دیگر به کمک یک تکنسین خدمات نیاز دارند. هنگام تصمیم گیری در مورد تعویض یا عدم تعویض دستگاه ، مسیری که باید طی شود ، هزینه کل قطعات و نیروی کار تعویض را با هزینه دستگاه جدید مقایسه کنید.

ما می توانیم به شما کمک کنیم بهترین تصمیم را برای محیط کار و بودجه خود بگیرید . اگر شما می خواهید در مورد اینکه آیا باید چاپگر ، دستگاه کپی یا دستگاه چند منظوره خود را تعمیر یا تعویض کنید بیشتر بدانید، امروز از ما مشاوره رایگان بگیرید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *