انواع چاپ کارت PVC, چاپ کارت پرسنلی

چاپ کارت پرسنلی

چاپ کارت پرسنلی - پی وی سی ساده

چاپ کارت پرسنلی جز سفارش های متداول چاپخانه ها می باشد. کارت پرسنلی از نمونه های کارت های پی وی سی است. برای چاپ کارت های شناسایی یا پرسنلی عموما از نوع پی وی سی ساده، اعتباری و هوشمند استفاده می نمایند.

امروزه چاپ کارت پرسنلی pvc را به منظور اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می دهند. کارت های پرسنلی دارای کاربردهای گوناگونی است و امروزه چاپ کارت پرسنلی پی وی سی را به منظور اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می دهند. برای مثال: شناسایی افراد برای اعطای مجوز دستیابی به مراکز داده و یا ارائه خدمات خاص متناسب با سطح دستیابی تعریف شده به افراد، نمونه هایی از کاربرد کارت های شناسایی است. کارت های پی وی سی پرسنلی را با توجه به اینکه سازمان ها چه اطلاعاتی را روی کارت ها لحاظ میکنند به صورت تک رو یا دو رو چاپ می کنند.

کاربرد کارت پرسنلی

کارت پرسنلی جهت شناسایی افراد و دادن مجوز جهت دسترسی به امکانات شرکت‌ ها و سازمان ‌ها مورد استفاده قرار می ‌گیرد. به عنوان مثال در شرکت ها و سازمان ها برای شناسایی هویت اعضای سازمان و کارکنان و همچنین جهت کنترل ورود و خروج آن ها، به هر یک از کارمندان یک کارت پرسنلی منحصر به وی اختصاص می دهند.

 طراحی کارت پرسنلی

طرحی که بر روی کارت پرسنلی چاپ می شود کاملا اختصاصی بوده و حاوی اطلاعات پرسنلی شخص نظیر نام و نام خانوادگی، تصویر فرد، شماره عضویت، سمت فرد در سازمان، لوگوی سازمان یا شرکت، آدرس سایت و ایمیل شرکت، بارکد جهت شناسایی شخص، تاریخ صدور و تاریخ اعتبار کارت است. نمونه های کارت شناسایی یا پرسنلی را می توانید در بسیاری از سایت ها مشاهده نمایید یا خودتان طراحی کارت ها را با نرم افزار های گرافیکی حرفه ای همانند فتوشاپ انجام دهید.

نحوه چاپ کارت پرسنلی

آی تی پرداز پیشرو در زمینه کلیه خدمات چاپ کارت می باشد و صفر تا صد مراحل طراحی تا چاپ کارت ها را می توانید به ما بسپارید. خاطر نشان می شویم که چاپ کارت ها با مدرن ترین متد چاپ زیر نظر کادر مجرب و کار آزموده صورت می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *