دسته بندی ها

نرم افزار حسابداری مشهد

نرم افزار حسابداری مشهد

هنگام شروع هر کسب و کاری، نرم افزار حسابداری یکی از اولین برنامه های تجاری است که برای خرید و راه اندازی آن نیاز دارید. انتخاب مورد مناسب مهم است، زیرا هر روز از آن برای ردیابی وجه ورود و خروج از کار  استفاده می شود. با استفاده از آن، فاکتور ایجاد کرده، پرداخت های ورودی و خروجی را ثبت می کنید، مطالبات دریافتی گذشته را شناسایی و پیگیری می کنید و گزارش هایی را اجرا می کند که در تحلیل سلامت مالی و جنبه های مختلف تجارت خود کمک می کند.

نرم افزار حسابداری چیست؟

یک سیستم حسابداری به یک کسب و کار اجازه می دهد تا انواع معاملات مالی ، از جمله خرید (هزینه) ، فروش (فاکتور و درآمد) ، بدهی (بودجه ، حساب های قابل پرداخت) و غیره را ردیابی کند و قادر به تهیه گزارش های آماری جامع است که مدیریت را ارائه می دهد. یا طرف های علاقه مند با مجموعه ای مشخص از داده ها برای کمک به فرایند تصمیم گیری. امروزه ، سیستم مورد استفاده توسط یک شرکت به طور کلی خودکار و مبتنی بر رایانه است و از نرم افزارهای تخصصی و یا خدمات مبتنی بر ابر استفاده می کند. با این حال ، از نظر تاریخی ، سیستم های حسابداری یک سری پیچیده از محاسبات و مانده های دستی بودند.

خرید چه نرم افزار حسابداری برای کسب و کارم مناسب می باشد؟

با وجود صدها برنامه نرم افزار حسابداری در بازار مشهد، دشوار است که تصمیم گرفت کدام یک را انتخاب کرد. در جستجوی بهترین راه حل های نرم افزار حسابداری، به دنبال برنامه های حسابداری ارزان قیمت با کاربری آسان که طراحی شده باشد. به دنبال سیستم های حسابداری بودیم که دارای ویژگی های صرفه جویی در زمان ، مانند فیدهای خودکار بانک ، یادآوری پرداخت خودکار ، و فاکتور و پذیرش پرداخت آنلاین باشد. ما همچنین به دنبال نرم افزاری با گزارشگری مالی جامع، قابل برنامه ریزی و در زمان واقعی می باشیم، زیرا برای نظارت و درک امور مالی کسب و کار شما بسیار مهم است.

در اینجا بهترین گزینه ها و جزئیات مربوط به روند چگونگی انتخاب آورده شده است. با مطالعه راهنمایی خریدار نرم افزار حسابداری زیر در مورد آنچه در نرم افزار حسابداری باید به دنبال آن بود بیشتر بیاموزید.

ویژگی های اصلی و مزایای نرم افزار حسابداری

جنبه های بسیاری در نرم افزار حسابداری وجود دارد که به تبدیل شدن آن به ابزاری مفید کمک می کند. به عنوان یک صاحب شغل، مهم است که بدانید کدام یک از ویژگی ها را بایدجستجو کرد. بیشتر نرم افزارهای حسابداری ویژگی های حساب های دریافتنی، حساب های پرداختی، بانکی و گزارشگری را ارائه می دهد. برخی از آنها نیز شامل ابزارهایی مانند مدیریت موجودی، مدیریت پروژه، ردیابی زمان و ابزار حقوق و دستمزد می باشد.

در اینجا برخی از ویژگی های اصلی را در نرم افزار حسابداری بیان می کنیم:

فید بانکی

این ویژگی برای دریافت به روزرسانی روزانه معاملات، نرم افزار را به حساب بانکی و کارت اعتباری متصل می کند. با این کار در زمان آپلود دستی تراکنش ها در سیستم صرفه جویی می شود. همچنین به طور روزانه از حساب ها مرور می شود. یک ویژگی دیگر فید بانکی در زمان واقعی می تواند به سازش کمک کند، طوری که امکان می دهد آن را به یک کار کوچک روزانه  تبدیل کرد.

داشبورد

وقتی فردی وارد حساب خود می شود ، داشبوردی مورد استقبال او قرار می گیرد که نمای کلی فعالیت حساب و معیارهای کلیدی مانند گردش پول، سود و زیان، مانده حساب، هزینه ها، حساب های قابل پرداخت و دریافتی و فروش را به او نشان می دهد. برخی نیز این امکان را می دهند آنچه را که دیده می شود ابتدا با تنظیم مجدد اطلاعات شخصی سازی کرد.

صورتحساب

اگر شغلی دارید که فاکتور می فرستید و امکان دریافت ایمیل برای آنها و پذیرش پرداخت های آنلاین کمک می کند تا سریعتر حقوق دریافت کنید. برخی از برنامه های نرم افزار حسابداری با پردازنده های پرداخت شخص ثالث ادغام می شوند. دیگران شما را ملزم می کنند از خدمات پردازش داخلی آنها نیز استفاده کنید. وقتی نرم افزار حسابداری همچنین می تواند به عنوان تولید کننده فاکتور عمل کند ، یک مزیت محسوب می شود.

یادآوری پرداخت خودکار

این ویژگی کمک می کند تا پرداخت های آینده و سررسید گذشته را به مشتریان یادآوری کرد. برخی از آنها دارای متن نمونه ایمیل هستند که می توانید طبق روال خود استفاده کرده یا سفارشی کنید. سپس می توانید انتخاب کنید که چه زمانی می بهتر است یادآوری ها ارسال شود. برخی از برنامه ها این امکان را برای شما نیز فراهم می کنند که پس از دریافت وجه ، نامه های تشکرآمیزی برای مشتریان ارسال شود.

گزارش مالی

هر برنامه حسابداری می تواند گزارش های مالی تولید کند، اما برخی از آنها اساسی تر از بقیه هستند و برخی از برنامه ها شما را ملزم به عضویت در یک برنامه گران قیمتری برای گزارشگری پیشرفته می کنند. اگر به انواع خاصی از گزارش های مالی نیاز دارید ، باید مطمئن شوید که آنها در برنامه نرم افزار و برنامه مورد نظر شما گنجانده شده باشد. گزارش های دقیق می تواند کمک کند داده های مالی خود را برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد تجارت بهتر تفسیر کرد.

ادغام

توانایی اتصال نرم افزار حسابداری به سایر برنامه های شغلی مورد استفاده باعث صرفه جویی در وقت با ارزش می شود، زیرا نیازی به انتقال دستی داده ها از یک سیستم به سیستم دیگر نیست. حقوق و دستمزد، پردازش پرداخت، سیستم های POS و نرم افزار CRM تنها چند مورد از محبوب ترین انواع ادغام ها می باشد که با نرم افزار حسابداری در دسترس است. ادغام با سیستم هایی که قبلاً استفاده می کنید باعث کاهش زمان آموزش کارکنانی می شود که از این نرم افزار استفاده خواهند کرد.

قیمت گذاری نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری به صاحبان مشاغل کمک می کند تا صورتحساب و حسابداری را به طور چشمگیری تنظیم کرد. با این حال، نیازی به هزینه زیادی نیست. بسته به نرم افزار و ویژگی هایی که بدنبال آن هستید، اکثر برنامه ها چندین برنامه متناسب با نیاز و بودجه مورد نظرتان را ارائه می دهد. با چندین گزینه می توان خواسته و میزان پرداخت را انتخاب کرد.

شرکت آی تی پرداز یکی از مراکز ارائه دهنده نرم افزارهای حسابداری در نسخه های شرکتی، رستورانی، فروشگاهی و تولیدی می باشد.

با مراجعه به لینک زیر می توانید با این نرم افزار حسابداری ثمین و نسخه های آن بیشتر آشنا شوید.

www.itpardaz.com/category/software/samin-financial-automation

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه