باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصول مورد نظر خود را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نمائید. - کارشناس فروش: ۳۴۰۰ ۴۹۰ ۰۹۱۵
باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصول مورد نظر خود را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نمائید. | کارشناس فروش: ۳۴۰۰ ۴۹۰ ۰۹۱۵
دفتر مشهد: 37655500-051   دفتر تهران - انبار و لجستیک: ۲۲۳۱۴۴۰۷-021

آی تی پرداز ، ارائه‌دهنده سیستم های نوبت دهی و فراخوان

نوبت دهی بیسیم ، دکمه ای، لمسی، پیامکی و سیستم فراخوان

سیستم های نوبت دهی و مدیریت صف جهت برقراری آرامش چه برای مراجعین و چه برای کارمندان مجموعه مفید فایده خواهد بود و نیز جهت بالا بردن راندمان و بازدهی امور در هر مجموعه‌ای که دارای تراکم مراجعه در بازه‌های زمانی خاص می باشند و جزء ضروری ترین موارد مدیریتی محسوب می شود .

یکی از نکات بسیار مهم در این امر بازگشت مبلغ هزینه شده در این راستا برای کارفرمایان است و آن هم به علت ایجاد آرامش و ایجاد راندمان کاری بالا و ایجاد یک حس خوب برای پرسنل و برای مراجعین است.

نویت دهی

اطلاعات آی تی پرداز :

مشهد – بلوار شهید دستغیب – نرسیده به چهارراه خیام – بین بیستون و پیام- مجتمع ۱۰۰۱ (رضا) – طبقه چهارم – واحد ۴۰۲

 مشهد – بلوار شهید دستغیب – دستغیب 35 – مجتمع تک – طبقه سوم – واحد 13

مزایا محصولات نوبت دهی آی تی پرداز

کارفرمای محترم؛ شما برای خرید این محصول هزینه نمی کنید، بلکه در حال سرمایه گذاری در مجموعه خود هستید و قطعاً با خود خواهید گفت چرا زودتر اقدام نکرده‌اید.

سیستم نوبت دهی اداری

مجموعه دستگاه نوبت دهی آریا Aria

سیستم نوبت دهی بیسیم آریا در جهت دفاتر قضایی، موسسات مالی و اعتباری ، نمایندگی های خدمات خودرو یا معاینه فنی، تعویض پلاک، مراکز پلیس 10+ و کلیه سازمان های اداری کاربرد دارد و می تواند نیاز ایشان را برطرف نماید. این دستگاه بدون نیاز به کامپیوتر بوده و نیز بدون نیاز به کابل کشی می تواند به راحتی راه اندازی شود. این امر باعث شده در دکوراسیون مجموعه نیاز به هیچ تغییر و هزینه اضافی نباشد؛ و لذا به راحتی قابل استفاده برای خریداران آن خواهد بود. در این سیستم می توان امکان گزارش گیری را از روی خود دستگاه برای مدیریت فعال کرد که هر با جه چه میزان پذیرش و فعالیت داشته است.

مراکز تجاری بسته به نیاز خود جهت کنترل ثبت از دستگاه های ارزان تر و با قیمت مرقوم به صرفه تر استفاده می نمایند که می توان از مدل دستگاه های رومیزی و یا دیواری استفاده نمود. بسته به نوع پرستیژ کاری خود از دستگاههای استند نیز استفاده می نمایند؛ این دستگاه ها می تواند صرفاً با پرینت نوبت و ارائه مراجعین، کمترین میزان هزینه را داشته باشند و نیز می‌توانند با اتصال به دستگاه های مدیریت صوتی و یا نمایشگر سهولت مدیریت صف را برای ایشان به ارمغان آورند.

سیستم های نوبت دهی با توجه به دو مرحله بودن وضعیت صف های موجود برای آن مراکز ایجاد دغدغه های فراوانی کردند؛ در حالی‌که مراجعه کننده ابتدا جهت پذیرش خود اخذ نوبت نموده است و پس از پذیرش و گذر از مراحل اداری ایشان، نوبت جهت امور درمانی صورت می پذیرد که با مشاوره کارشناسان ما در این شرکت، این دغدغه های عزیزان برطرف شده و می توان مدیریت صف بهینه را برای مجموعه خود داشته باشند.

این مدل نوبت دهی با ایجاد یک بستر تحت وب برای مخاطبین خود امکان ایجاد ثبت نام جهت اخذ نوبت را فراهم می نماید. مراجعین با اخذ نوبت و قبل از زمان تعیین شده آن به صورت پیامکی برایشان یادآوری ایجاد میشود و می بایست در آن زمان تعیین شده به محل دریافت خدمات خود مراجعه نمایند.

این سیستم ها با توجه به استفاده از نرم افزارها بصورت رایانه‌ای، امکان استفاده آن در مجموعه نرم افزارهای مدیریتی دیگری در آن مراکز با امکان گزارشگیری جامع تری را فراهم می نماید. بیشترین کاربرد این گونه دستگاه ها در بیمارستان ها و یا مراکز بانکی می باشد.

سیستم های فراخوان ، فارغ از بحث نوبت دهی توسط فراخواندن اپراتور و یا سرویس دهنده می تواند مدیریت بهتری را برای آن مراکز به ارمغان آورد
این فراخوان ها جهت صدا زدن شماره فیش و مشتری توسط اپراتور کاربرد دارد که به محض آماده شدن خدمات و یا فاکتور مشتری صورت می پذیرد. این مدل دستگاه ها عموماً برای محیط های با وسعت زیر ۱۰۰ متر مربع کاربرد دارد.
این مدل فراخوان ها جهت فراخوانی مشتریان در محیط های بزرگ با وسعت بیش از ۱۰۰ متر مربع و یا محیط هایی که امکان صدا زدن شماره فیش مقدور نمی باشد کاربردی فراوان دارند.
این مدل فراخوان در مراکزی کاربرد دارد که نیاز به اعلام درخواست خدمات از سوی سرویس دهنده آن مرکز است و عمدتاً مراجعه کنندگان جهت امور درخواستی خود در محلی که مستقر شده‌اند، سرویس‌دهنده را جهت کارهای خود صدا زده و فراخوان می نمایند. بیشترین کاربرد آن در هتل ها و رستوران ها و مراکز درمانی است.
جهت درخواست مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

اطلاعات تماس

روش هایی که می توان با شما در ارتباط بود را مشخص کنید.
نام
ایمیل(ضروری)

پیام

سوالات ،پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصولات سایت را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نماید.
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایت آی تی پرداز استفاده می کنیم. با مشاهده این وب سایت، شما برای استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فهرست
فروشگاه
حساب کاربری من