سوپریما

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 4 نتیجه

سوپریما

سوپریما نامی آشنا در صنعت حضور و غیاب جهان محسوب می شود. در بازار ایران نیز محصولات این شرکت به فروش می رسد.

سوپریما شرکتی است که در سال 2000 در کشور کره جنوبی تأسیس شده است. این شرکت با استفاده از ترکیب الگوریتم های اختصاصی و مهندسی منحصر بفرد و برتر و با توسعه پیوسته محصولات خود به شرکتی پیشرو در زمینه صنعت بیومتریک و امنیت در جهان مبدل شده است.

محصولات این شرکت شامل دستگاههای حضور و غیاب، سیستم های کنترل تردد بیومتریک، ماژولهای تعبیه شده جهت استفاده در دستگاه های حضور و غیاب دیگر‌، اسکنرهای معرفی اثر انگشت و احراز هویت و برخی محصولات جانبی دیگر می باشد.

شرکت سوپریما با بکارگیری از تکنولوژی قدرتمند و کارآمد، استفاده از مواد تولیدی با کیفیت بالا از طریق کنترل کیفیت محصولات و با تحول پیوسته و سیستم های کاربردی در حال توسعه، بعنوان تنها شرکت متخصص بیومتریک در میان 50 شرکت امنیتی برتر جهان شناخته و منصوب شده است.

این شرکت برنده چندین جایزه تکنولوژی اثر انگشت شده و به ادعای خودش سریعترین شرکت در حال رشد تخصصی در حوزه بیومتریک بوده و نیز بهترین و برترین تکنولوژی اثر انگشت دنیا را دارد.

این شرکت از شبکه بازاریابی و فروش با گستردگی در بیش از 140 کشور برخوردار است و موفق به فروش بیش از یک میلیون محصول از محصولات اثر انگشت خود در سراسر جهان شده است.

نرخ رشد درآمد سوپریما طی سالهای 2006 الی 2014 برابر 38% بوده است و ارزش بازار سرمایه آن در سال 2014 رقم 350 میلیون دلار مشخص و اعلام گردیده است.