آئین نامه، قوانین و مقررات خرید

کلیه کالاها با نهایت دقت بسته بندی شده و توسط حامل های معتبر ارسال می شود.

 1. اطلاعات مورد نیاز در مراحل سفارش کالا باید توسط مشتریان بطور صحیح و کامل تکمیل گردد و در غیر اینصورت، سفارش ها قابل پیگیری و تحویل نمی باشد.
 2. صاحب حساب کاربری یا فردی که نام، آدرس و تلفن وی برای تحویل گرفتن سفارش توسط صاحب حساب کاربری وارد شده، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر نظیر کارت ملی همراه داشته باشد.
 3. اکیدا توصیه می شود که مشتریان سلامت فیزیکی و ظاهری کالای دریافتی را در حضور حامل (مامور تحویل دهنده سفارش) بررسی کنند و در صورت مشاهده آسیب از تحویل گرفتن کالا خودداری کنند ویا اینکه حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، آسیب فیزیکی را از طریق راه های ارتباطی بیان شده در صفحه تماس با آی تی پرداز  به اطلاع خدمات پس از فروش آی تی پرداز برسانند.
 4. باز کردن جعبه و یا نصب کـالا باید توسط نصـاب مجاز انجـام شـود و ماموران تحویـل دهنده سفـارش فقط مسئول تحویل سفارش مشتریان می باشند.
 5. مدت زمـان پردازش ارسال کـالا درصـورتیکه سفـارش ثبت شده در بازه زمانی ۹ صبح الی ۱۰ شب باشد بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش حداکثر ۷۲ ساعت کاری می باشد.

نکته:  کلیه سفارش های ثبت شده در سایت توسط مشتریان درصورتیکه خارج از ساعت کاری شرکت و روزهای تعطیل رسمی باشد، در اولین ساعت کاری بعدی پیگیری خواهد شد.

 • مشتریـان حداکثر تا هفت روز پس از دریـافت کالا فرصت خواهند داشت که کـالای خریداری شده را تست و در صورت مشـاهده ایراد فنی، آن را از طریـق شماره تلفن ۰۵۱۳۷۶۶۲۰۲۲ به اطلاع شرکت برسانند تا در صورت تایید ایراد فنی توسط کـارشناسان شرکت، کالای خود را تعویض کنند. در غیر اینصورت، به منزله عدم بروز ایراد فنی در مهلت تعیین شده می باشد.

       نکته۱: کلیه مواد مصرفی از قبیل برچسب، ریبون، کارت های PVC و … شامل گارانتی هفت روزه نمی شوند.

       نکته۲: لطفا فقط از طریق شماره تلفن بیان شده شرکت را مطلع کنید زیرا پیام هایی که برای این منظور در حساب کاربری ثبت شوند و یا از طریق راه های دیگر ارسال شوند به منزله عدم مطلع کردن شرکت در مهلت مقرر می باشد.

 • اگر ایـراد فنی مـورد تایید کـارشناسان شرکت قـرار نگیرد و ایـراد ناشی از استـفـاده نـادرست از کالای خریداری شده یا وارد شدن ضربه به دستگاه، نوسانات برق، آب خوردگی و یا سایر مشکلات عمدی باشد هزینه ارسال کالا بر عهده مشتریان می باشد.
 • درصورت موجود نبودن کالای قابل تعویض در فروشگاه آی تی پرداز، مشتریان می توانند یکی از دو حالت زیر را انتخاب کند:

الف) انتخاب کالایی مشابه با کالای مورد نظر

ب) بازگشت وجه (مشتری باید درخواست عودت وجه خود را به همراه اعلام شماره سفارش و یک شماره کارت بانکی از طریق ایمیل  info@itpardaz.com ارسال کند)

       نکته۱: با اعلام شماره کارت بانکی، مشتری مسئولیت قانونی انجام تراکنش مالی درصورت تایید عودت وجه خرید انجام شده از آی تی پرداز را پذیرفته و رضایت کامل دارد.

       نکته۲: درصورت وجود اختلاف قیمت بین کالای مورد نظر با کالای مشابه، ما به التفاوت آن درنظر گرفته خواهد شد.

         نکته3: پرداخت وجه در صورت تایید امور فنی عودت کالا، در طی فرایند 7 الی 10 روزه انجام خواهد گرفت.

  • مشتریـان اگر به هر دلیلی از خرید خود منصرف شوند، در صورتیکه کالای خریداری شده را از بسته بندی اولیه خود خارج نکرده باشند تا هفت روز پس از ثبت سفارش فرصت خواهند داشت که آن را از طریق روش های بیان شده در بند ۱ به اطلاع شرکت برسانند. لازم به ذکر است که هزینه ارسال کالای عودت داده شده بر عهده مشتری می باشد.
  • در صورت وجود مغـایرت بین کـالای تحویل داده شده به مشتریـان با کـالای سفارش داده شده، مشتریان حداکثر تا سه روز پس از دریافت کالا فرصت خواهند داشت که مغایرت را از طریق روش های بیان شده در بند ۱ به اطلاع شرکت برسانند.
  • درصورتیکه امکان تطبیق کالای تحویلی با کالای سفارش داده شده وجود داشته باشد، مشتریـان می بایست مغـایرت را قبل از باز کردن بسته بندی اولیه کالای تحویلی و خارج کـردن آن از آکبند بودن بررسی کنند و در غیر اینصورت امکـان تعویض یا استرداد آن وجود نخواهد داشت.

  مشتریان سایت آی تی پرداز می توانند مبلغ فـاکتور خرید خود را از طریق یکی از روش های بیان شده در ادامه پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است که مشتریان محترم در انتخاب هر یک از این روش ها آزاد می بـاشند اما به جهت ایجـاد اولویت و سرعت بخشیدن به روند پردازش سفارش، پیشنهاد آی تی پرداز استفاده از روش پرداخت آنلاین (از طریق درگاه پرداخت اینترنتی) ویا کارت به کارت است که به مراتب آسـان تر و سریع تر می باشد.

  ساده ترین و سریعترین روش پرداخت از طریق درگاه های امن پرداخت الکترونیک با استفاده از کلیه کارت های شتاب بانکی می باشد. در این روش می بایست شماره کارت بانکی، تاریخ انقضاء و شماره cvv2 و همچنین رمز دوم پویا کارت خود را در اختیار داشته بـاشید. آی تی پرداز دارای درگـاه های پرداخت اینترنتی متنوع می باشد این بدین معنی است که تمام کارت های عضو شبکه شتاب می توانند از این درگاه خرید کنند.

         نکته۱: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند.

         نکته۲: اگر هزینه سفارش از این طریق پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده در هنگام دریافت کالا باید مدرک شناسایی معتبر نظیر کارت ملی همراه داشته باشد.

  در صورتی که مشتریان به هر دلیل امکان پرداخت آنلاین از طریق درگـاه های امن پرداخت الکترونیک در سایت آی تی پرداز برایشان فرآهم نباشد، می توانند مبلغ سفارش مورد نظر را از طریق دستگاه های عابر بانک یا موبایل (نرم افزار همراه بانک) به شماره کارت های اعلام شده واریز کنند و از طریق شماره تلفن ۰۵۱۳۷۶۶۲۰۲۲ آن را جهت پیگیری و ارسال سفارش خود به اطلاع شرکت برسانند.

  نکته ۱: تمامی شماره کارت های بانکی اعلام شده به نام رضا عرب اسدی می باشند.

  نکته ۲: سفارش هایی که پرداخت مبلغ آن به اینصورت انجام می شود دارای اولویت در ارسال می باشند.

  شماره کارت بانک ملت:                   9409 2053 3378 6104

  شماره کارت بانک مهر ایران:                6063731124872798

  شماره کارت بانک ملی:                    3087 4826 9975 6037

  از طریق سامانه های ساتنا و پایا

  بانک مهر ایران:              IR440600361470011729074001

  بانک ملت:                IR15 0120 0000 0000 5039 2037 58

  بانک تجارت:            IR 9301 8000 0000 0042 4589 6676

  توصیه آی تی پرداز به جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت بصورت یکی از روش های آنلاین ویا کارت به کارت می باشد اما به جهت رفاه حال هرچه بیشتر مشتریان در شهر مشهد مقدس این امکان نیز فرآهم شده است تا کل هزینه سفارش در هنگام تحویل کالا پرداخت شود.

  چنانچه عودت وجه در قبال عودت کالا ای باشد که شرایط پذیرش عودت را داشته و مورد تایید آی تی پرداز را داشته باشد و اگر مشتری با مطالعه قوانین و مقررات خرید بیان شده در سایت تشخیص دهد که وجه پرداختی باید به وی عودت داده شود، باید درخواست عودت وجه را به همراه اعلام شماره سفـارش و یک شماره کارت بانکی از طریق ایمیل  info@itpardaz.com ارسال کند تا توسط شرکت آی تی پرداز بررسی شده و درصورت تایید، مبلغ موردنظر عودت داده شود.

         نکته: با اعلام شماره کارت بانکی، مشتری مسئولیت قانونی انجام تراکنش مالی درصورت تایید عودت وجه خرید انجام شده از آی تی پرداز را پذیرفته و رضایت کامل دارد.

  تمامی محصولات ارائه شده در سایت آی تی پرداز دارای گارانتی معتبر می باشد که خارج از موارد بیان شده در زیر می توانید از آن استفاده کنید:

  ۱- آسیب دیدگی کـالای خریـداری شده بر اثـر ضربه، شکستگی، تـرک خوردگی، سوختگی، تغییر رنگ، ریختن مایعات، مواد شیمیایی و شوینده، گرد و غبار و آلودگی شدید دستگاه به تشخیص کارشناسان آی تی پرداز.

  ۲-  استفاده بیش از ظرفیت کارکرد روزانه تعیین شده توسط کارخانه سازنده.

  ۳-  استفاده از نرم افزارهایی که مختص دستگاه نمی باشند.

  ۴-  راه اندازی اولیه غیر استاندارد.

  ۵-  تعمیر دستگاه توسط افرادی خارج از گروه کارشناسان شرکت آی تی پرداز.

  ۶-  آسیب های ناشی از نصب غیر صحیح و نادرست اجزاء قابل تعویض.

  ۷-  تمام آسیب دیدگی هایی که بر اثر استفاده نادرست از کارتریج و یا استفاده مواد مصرفی غیر اورجینال بوجود آید.

  ۸-  مخدوش کردن شماره سریال دستگاه و همچنین عدم هماهنگی سریال دستگاه و کارت گارانتی.

  ۹-  مواد مصرفی و تجهیزات جانبی شامل هد، کارتریج، ریبون، باطری، آداپتور و کلیه کابل های اتصال.

  ۱۰- استفاده از کاغذ غیر استانداردی که از نظر نوع، وزن و اندازه با استاندارد های تعیین شده توسط کارخانه هماهنگ نباشد.

  چه مواردی شامل گارانتی نمی شود ؟
  1.صدمات و ضایعات ناشی از ضربه ، سقوط ، حمل و نقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و حرارت زیاد گرد و غبار شدید، نوسانات برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی
  2.استهلاک تدریجی محصول از قبیل سایش و رنگ رفتگی
  3.استفاده غلط از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده برای دستگاه یا عمل نگردن به نکات ذکر شده در دفترچه راهنمای دستگاه
  4.دستگاه هایی که دستکاری شده و یا توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز تعمیر شوند.
  5. هر نوع دستگاری ، خدشه یا کنده شدن برچسب سریال هولو گرام، مشخصات دستگاه یا هر نوع دستکاری یا آسیب برگ ضمانت نامه
  6.هزینه های مرتبط با خرابی های ناشی از نصب هر گونه نرم افزار یا برنامه که توسط شرکت طراحی و تولید نشده باشد.
  7.هرگونه خرابی در اثر استفاده از باتری و لوازم جانبی تایید نشده از سوی شرکت
  8.هر گونه خرابی در اثر استفاده نادرست از دستگاه و یا عمل نکردن به دستور العمل های ذکر شده در دفترچه راهنما
  9.اقدام به سرویس ، تعمیر یا هر گونه تغییر در محصول توسط نمایندگی غیر مجاز
  10.تعمیر و یا دستکاری شماره سریال دستگاه و یا در کارت

  قواعد و مقررات زیر را در نظر داشته باشید:
  • در حین چاپ کارت تعدادی پرتی (تنظیم رنگ و یا کالیبره دستگاه) حدودا ۴%اتفاق خواهد افتاد، که این پرتی بر عهده مشتری خواهد بود و چنانچه پرتی ها بیش از میزان قید شده باشد شرکت عهده دار آن خواهد شد.
  • در کارت های pvc حدود ۲% احتمال خطا و خرابی وجود دارد و کارت PVC دارای گارانتی نمی باشد.
  • طرح های خاکستری با ترام کمتر از ۱۰% احتمال بسیار زیاد در چاپ، ثبت و درج نمی گردد و دستگاه قادر به چاپ آن نخواهد بود و طراح می بایست به امر دقت و تراکم رنگ را بالای ۱۰% در نظر بگیرد.
  • فروشنده متعهد میشود کارت هایی که بصورت اشتباه به دفعات (تکراری چاپ) شده اند را (در صورت مغایرت با اطلاعات و بانک اطلاعاتی مشتری) بر عهده گیرد.
  • تمامی مسوولیت افت کیفیت و خرابی چاپ جهت عدم رعایت استاندارد طراحی اعمال شده به مشتری که در سایت نیز برویت رسیده است و نیز چاپ بر روی کارت آورده شده از سمت خریدار (به علت نوع و کیفیت کارت و یا دستمالی) ، بر عهده خریدار می باشد.
  • خرابی کارت به علت اشتباه غلط املایی یا عدم رعایت استاندارد و کیفیت تصاویر بر عهده ثبت کننده اطلاعات و یا طراح می باشد.
  • تمامی ایرادهای کارت از هر لحاظ (چاپ و خوانده شدن در کارت خوان و …) نهایتا ظرف ۴۸ ساعت به متصدی اعلام می گردد و خارج از زمان تعیین شده هیچ تاثیری در روند کار نخواهد داشت و شرکت آی تی پرداز عهده دار آن نخواهد بود.
  • خرابی در چاپ زمانی قابل مرجوع است که باعث سایه انداختن چاپ ، تغییر رنگ بیش از ۲۰% و لکه بیش از ۰.۵ میل مربع داشته باشد.
  • در صورت انجام هرگونه خدمات منجر به چاپ ، فورس به میزان کل مبلغ آن ۲۰% افزوده می گردد.
  • کل مبلغ خدمات کارت PVC در زمان سفارش (نقدا) اخذ می گردد
  قوانین و مقررات خرید -
  نرم افزار
  قوانین و مقررات خرید -
  دست دوم
  قوانین و مقررات خرید -
  اقلام مصرفی
  قوانین و مقررات خرید -
  تجهیزات فروشگاهی
  قوانین و مقررات خرید -
  بانکی و مالی
  قوانین و مقررات خرید -
  ماشین های اداری

  تجهیزات بانکی و مالی

  این روزها، نحوه خرید و فروش محصولات نسبت به گذشته تغییر کرده است. فروشگاه های زنجیره ای جایگاه محکمی در هر محله دارند بطوریکه شاید در هفته گذر هر کسی به آنجا بخورد مایحتاج خود را خرید کند. سیستم این فروشگاه ها مکانیزه بوده و کار مشتری را بسرعت راه می اندازند. البته فروشگاه های کوچکتر نیز از طرفی خود را ناچاراً به سمت مکانیزه کردن همچون فروشگاه های بزرگ می روند.

  تجهیزاتی مانند بارکد خوان ، صندوق فروشگاهی ، فیش زن و کشوی پول از اصلی ترین لازمه های یک فروشگاه مکانیزه است. از طرفی تجهیزات دیگری مانند دستگاه پرفراژ چک ، لیبل پرینتر ، پول شمار و … در قسمت حسابداری ، انبارداری و لجستیک کاربرد دارند.

  آی تی پرداز با سالها تجربه در زمینه ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی و بانکی ، می تواند در این زمینه مشاوره داده تا خرید با اطمینانی داشته باشید. همچنین در صورت داشتن اطلاعات کافی می توانید بخش های زیر مجموعه تجهیزات فروشگاهی و بانکی رفته و محصولات را بررسی کرده و بصورت آنلاین خرید کنید.