زبکس

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 4 نتیجه

زبکس

شرکت زبکس در سال ۱۹۸۷ میلادی در کشور تایوان تاسیس و محور فعالیت خود را بر روی تولید ابزار‌های شناسایی خودکار، پایانه های جمع‌ آوری اطلاعات و بارکدخوان‌ها قرار داده است. اکنون پس از گذشت بیش از سه دهه از شروع فعالیت این شرکت، محصولات زبکس در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از خصوصیات این برند می‌توان به ارائه محصولاتی باکیفیت، جلب رضایت مشتریان و استفاده از فناوری های خلاقانه برای ایجاد کارایی بالا‌تر اشاره نمود. در راستای تداوم تولید محصولات باکیفیت، زبکس در سال 1998 موفق به کسب استاندارد ISO9001 گردید.

شرکت زبکس برخلاف دیگر شرکت ها که با تولید در چین به فکر کاهش هزینه‌ های ساخت محصولات خود بودنده‌ اند؛ با اعتقاد به تولید داخلی و ایجاد اشتغال‌زایی، همواره کیفیت و کارایی تولیدات خود را در طی سالیان متمادی حفظ کرده و جایگاه خود را به عنوان برندی قابل اعتماد در میان مشتریان نگه داشته است.

لازم به ذکر است که تمامی مراحل تولید محصولات زبکس در محیطی استریل و محافظت شده انجام می‌گیرد.

گستره فعالیت‌ های شرکت زبکس همیشه در حال رشد و تحول بوده و آنچه که باعث برتری این برند در میان سایر رقبای تجاری شده است، استفاده از تیم R&D خلاق برای پیشبرد و ارائه محصولات با فناوری روز منطبق بر نیاز مشتریان می‌باشد. در نتیجه این مشتریان هستند که با استفاده از محصولات به روز این شرکت با بالاتر رفتن کارایی و اثربخشی فرایندهای سازمانی خود سود خواهند برد.

این برند هیچگاه توسعه فناوری محصولاتش را متوقف نکرده و به پاس تلاش و تداوم در نوآوری، در طی این سال ها موفق به اخذ جوایز و تقدیرنامه‌ های مختلف بین‌المللی شده است. جوایزی همچون:

  • طراحی برتر محصولات در سال های 2007 و 2009
  • بهترین طراحی تولید محصولات از Red Dot آلمان در سال های 2007 و 2010
  • طراحی خوب در سال 2007 از ژاپن