باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصول مورد نظر خود را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نمائید. - کارشناس فروش: ۳۴۰۰ ۴۹۰ ۰۹۱۵
باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصول مورد نظر خود را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نمائید. | کارشناس فروش: ۳۴۰۰ ۴۹۰ ۰۹۱۵
دفتر مشهد: 37662022-051   دفتر تهران - انبار و لجستیک: ۲۲۳۱۴۴۰۷-021

سیستم تردد هوشمند ترافیک

اتوماسیون تردد

اتوماسیون تردد هوشمند ترافیک سیستمی است شامل یک نرم افزار و یک سری تجهیزات سخت افزاری که در کل هدف از آن مکانیزه کردن فرآیند ورود، ترخیص، ساماندهی، اطلاع دهی و امانت دهی هر نوع تردد اعم از خودرو،کالا، اشخاص و… است.

نرم افزار تردد هوشمند ترافیک -

این سیستم با بهره گیری از ابزارهای رادیو فرکانس برد کوتاه و یا برد بلند، دوربین های شبکه، انواع راهبند،گیت تردد و نمایشگر های تعیین وضعیت آمار دهنده توانسته است مدیریت فوق العاده ای را برای مجموعه هایی که مدیریت زمان، خدمات و یا مدیریت تعداد دفعات خدمات برای ایشان حائز اهمیت هست، را راضی نگهدارد.

کاربردهای فناوری سیستم تردد هوشمند ترافیک

اتوماسیون تردد هوشمند ترافیک سیستمی است شامل یک نرم افزار و یک سری تجهیزات سخت افزاری که در کل هدف از آن مکانیزه کردن فرآیند ورود، ترخیص، ساماندهی، اطلاع دهی و امانت دهی هر نوع تردد اعم از خودرو،کالا، اشخاص و… است.

نرم افزار تردد هوشمند ترافیک - سیستم تردد هوشمند

در این سطح نرم افزار قادر به تعیین ظرفیت پارکینگ و مدیریت انواع تردد خودرو با انواع نرخنامه و تعرفه را خواهد داشت.

در این سطح سیستم می تواند به عنوان یک سمینار و یا همایش کاربری داشته باشد که تردد ایشان با ID های مشخص شده در فرکانس های برد کوتاه یا برد بلند و یا حتی بارکد های QR قابل شناسایی و با تعیین اختیارات و امتیازات تعیین شده تردد ایشان را مدیریت گردد.

و یا حتی مراکزی که بصورت استفاده زمانی از مجموعه را شامل میشوند می توانند از امکانات این سیستم بهره برند.

می تواند شامل هر نوع ورود (رسید) یا خروج (حواله) انواع کالا ها از جهت بررسی وضعیت آنی آنها و با قابلیت انبارگردانی می باشد.

می تواند در حالت فوق جهت اموال و بررسی موقعیت آنی آنها بهره گرفت ، می توان به منزله تردد کتاب جهت یک کتابخانه و یا هر نوع تردد دیگر کالایی لحاظ گردد.

خدمات آموزشی

کامل‌ترین مرجع آموزش حسابداری، بیمه و مالیات

باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصولات سایت را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نماید.
مشتریان و همکاران محترم بعلت آپدیت و تغییرات در سیستم تلفن ثابت تا اطلاع ثانوی با خطوط همراه ( اینجا کلیک کن ) تماس حاصل فرمایید.
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایت آی تی پرداز استفاده می کنیم. با مشاهده این وب سایت، شما برای استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فهرست
فروشگاه
حساب کاربری من