باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصول مورد نظر خود را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نمائید. - کارشناس فروش: ۳۴۰۰ ۴۹۰ ۰۹۱۵
باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصول مورد نظر خود را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نمائید. | کارشناس فروش: ۳۴۰۰ ۴۹۰ ۰۹۱۵
دفتر مشهد: 37662022-051   دفتر تهران - انبار و لجستیک: ۲۲۳۱۴۴۰۷-021
صندوق فروشگاهی -

صندوق فروشگاهی رایانه های کوچکی اند که حالت مانیتور مانندی دارند و بدون سخت افزار کیس می توان همه امورات مربوط به یک فروشگاه را انجام داد. بنابراین این صندوق فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهد. این صندوق فروشگاهی لمسی بوده که این سبب می شود کار با آن راحت تر و منعطف تر گردد. به شما این امکان را می دهد با خیال راحت تسویه های کسب و کار خود را انجام داده و فروش خود را دوباره آغاز کنید. رسیدهای فروشگاه را بگیرید و مالیات و ارزش افزوده را محاسبه کنید. برخی از صندوق های فروشگاهی شامل قابلیت افزودن سخت افزارهایی به عنوان مثال اسکنر بارکد و کارت خوان ، فیش پرینتر و غیره می باشد.

چرا کسب و کار شما به صندوق فروشگاهی نیاز دارد؟

 آیا امروزه استفاده از صندوق فروشگاهی برای هر کسب و کاری گزینه مناسبی نمی باشد؟

هر کسب و کاری با توجه به تنوع نیازها و خواسته ها و رشد سریع تقاضای افراد و اهمیت در خدمات ارائه شده و سرعت در انجام امور مشتریان و ثبت دقیق کالاها، داشتن یک صندوق فروشگاهی مناسب ترین روش با بازدهی بالا و مدیریت بهتر در گزارش دهی مالی را تامین می کند.  

استفاده از صندوق فروشگاهی  باعث می‌شود تا صاحب کسب‌وکار به راحتی از میزان درآمدها و هزینه‌های فروشگاه خود اطلاع پیدا کند. این اطلاعات می‌تواند به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه دریافت شود که در نتیجه در هر لحظه می‌توان وضعیت فروشگاه را بررسی کرد.

 

حال می خواهیم بدانیم صندوق فروشگاهی چیست؟ چه کاربردی دارد؟ در کجاها استفاده می شود؟ و در هنگام خرید آن به چه نکاتی باید توجه شود؟ 

نرم افزار صندوق فروشگاهی رایگان شد

هر صندوق فروشگاهی نیاز به یک نرم افزار کاربردی حسابداری فروشگاهی جهت انجام مدیریت و انجام امور بهتر کارها نیاز دارد. نرم افزار ثمین با قابلیت خدمات پشتیبانی یکساله رایگان و منوها و زیرمنوهای عالی جهت گزارش دهی کسب و کار مناسب می باشد.

هم چنین با استفاده از این نرم افزار  به راحتی می توان هزینه کسب و کار خود را مدیریت و آن را آنالیز نمود.

در کنار صندوق فروشگاهی معمولاً تجهیزات دیگری همانند کشوی پول، فیش پرینتر و بارکدخوان قرار می‌گیرد که فرآیند ثبت اطلاعات در نرم افزار فروشگاهی را انجام می‌دهند.

صندوق فروشگاهی -
نرم افزار
رول حراتی
اقلام مصرفی
صندوق فروشگاهی
تجهیزات فروشگاهی
نوبت دهی
بانکی و مالی
صندوق فروشگاهی -
ماشین های اداری

خرید صندوق فروشگاهی در مشهد

مدیر هر فروشگاه با خرید صندوق فروشگاهی در مشهد مدیریت جدی بر کسب و کار خود و ارزیابی آن دارد. به طور کلی خرید صندوق  برای مدیران صرفه اقتصادی بسیاری دارد زیرا این سیستم  بازدهی خوب مالی و تسویه کامل امور کاری را براحتی انجام می دهد

 

راهنمایی در رابطه با خرید صندوق فروشگاهی مشهد

 

صندوق های فروشگاهی در مشهد می توانند از طریق مختلف به سود و کسب و کارها بیایند ، با وجود انتخاب های بسیار زیاد ، تشخیص اینکه کدام یک به بهترین وجه متناسب با نیازهای شماست دشوار است. اگر به دنبال صندوق فروشگاهی  خوب و مناسب و مقرون به صرفه هستید با ما همراه باشید.

کاربردهای صندوق فروشگاهی

  • طراحی صندوق پستی به گونه ای می باشد که موجب ثبت کالاها، خدمات فروخته شده و دریافت وجه مربوطه می گردد.
  • با توجه به این اطلاعات ثبت شده در صندوق به راحتی می توان از موجودی کااها در انبار، میزان فروش کالاها به صورت روزانه، هفتگی و حتی ماهانه، میزان مبلغ دریافتی و سایر موارد برای مدیریت موجودی و فروش را به دست آورد.
  • صندوق فروشگاهی می تواند گزارشات مختلفی را استخراج کند که با بررسی این گزارشات با اهداف شرکت منجر به تصمیم گیری های بهتر با مدیریت کارآمدتر می شود.
  • از آنجایی که در هر کسب و کاری مشتری در اولویت و رتبه ی اول قرار دارد. می توان از طریق دریافت و ثبت اطلاعات مشتری و ارتباط با او از طریق ارسال پیامک های مناسبتی و اطلاع رسانی ها، او را به یک مشتری وفادار تبدیل نمود.
  • در کنار مدیریت میزان فروش و ارتباط با مشتری با کمک سیستم های صندوق فروشگاهی امکان مدیریت کارکنان نیز وجود دارد. براساس نحوه عملکرد و درصد کارایی آنها و کنترل میزان فروش و ساعت های کاری کارمندان نیز نظارت داشت.

     

صندوق فروشگاهی مناسب کدام کسب و کار می باشد؟

از آنجا که هر کسب و کاری به مدیریت عملیات و تراکنش های مالی بهتر نیاز دارد می توان گفت برای تمام کسب وکارها به نوعی  صندوق فروشگاهی ضروری است. به ویژه کسب وکارهایی که نیاز مشتریان خود را با محصولات و خدمات متنوع پاسخگو می باشند. همین طور اصنافی که  چند شعبه ای می باشند.

نکات ضروری هنگام خرید 

با توجه به نوع کسب و کار و نیاز آن، هم چنین  با توجه به تفاوت های صندوق های فروشگاهی و موارد گفته شده در انواع صندوق فروشگاهی می توان یک صندوق فروشگاهی متناسب با کسب و کار خود خریداری نمود. هم چنین با توجه به کارآیی و تکنولوژی استفاده شده و سخت افزارهای  آن دارای قیمت های متفاوت نیز می باشد.

پیشنهاد شگفت انگیز
مـــــا بـه شــــما

سوالات متداول در مورد صندوق فروشگاهی

بله، سیستم های آلن وان ها امکان ارتقا دارند و بستگی به مدل صندوق ها نیز می باشد.  برای اطلاعات بیشتر با این شماره بخش فنی تماس بگیرید. ۰۲۹۳ ۴۲۷ ۰۹۲۰

بله، ضمانت شرکتی دارد.

قیمت ها متفاومت می باشد. با توجه به صندوق فروشگاهی و برند و سخت افزارهای بکار رفته در آن هر کدام قیمت مختلفی دارند. جهت اطلاعات بیشتر با بخش فروش تماس بگیرید.

شما می توانید هر نرم افزار حسابداری را برروی آن نصب کنید، ولی من به شما نرم افزار حسابداری ثمین که محصول شرکت  می باشد، پیشنهاد می کنم. که هم جامع و کاربردی است و هم دارای پشتیبانی رایگان یکساله می باشد.

بله، نرم افزار فروشگاهی ثمین بر روی همه صندوق های فروشگاهی بایامکس نصب می شود.

باتوجه به نوسانات ارز، لطفا ابتدا قیمت محصولات سایت را از بخش فروش استعلام و سپس خرید خود را ثبت نماید.
مشتریان و همکاران محترم بعلت آپدیت و تغییرات در سیستم تلفن ثابت تا اطلاع ثانوی با خطوط همراه ( اینجا کلیک کن ) تماس حاصل فرمایید.
ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما در وب سایت آی تی پرداز استفاده می کنیم. با مشاهده این وب سایت، شما برای استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.
فهرست
فروشگاه
حساب کاربری من