کارت

کارت پارکینگ

کارت پارکینگ - چاپ کارت پاکینگ

کارت پارکینگ

فضاهای پارکینگ خودرو در سراسر ایران بسیار پرمخاطب است ، به خصوص با افزایش جمعیت ، هر پارکینگ نیازمند داشتن کنترل کامل بر تردد مشتریان خود است. بنابراین، چاپ کارت پارکینگ خودرو بیش از هر زمان دیگری برای سازمان شما مهم است. ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم. شرکت ما بیش از 15 سال است که در زمینه پارکینگ و اقلام مورد نیاز آن مانند نرم افزار مدریریت تردد پارکینگ کارت های هوشمند RFID و کارتخوان ، پرینتر های صدور فیش و …!

شما می توانید برای مشتران پارکینگ خود کارت های RFID فعال سازی کنید و به راحتی فرایند کنترل تردد را انجام دهید و پارکینگی منظم و مکانیزه داشته باشید.

 

کارت پارکینگ - چاپ کارت پاکینگ

انواع کارت پارکینگ

کارت های غیر تماسی (Contactless) :

  • کارت های MIFARE و RO دو نوع از کارت های غیر تماسی بسیار پر کاربرد برای پارکینگ ها هستند که قابلیت کنترل تردد را به سیستم ها میدهد. کارت های MIFARE بر خلاف RO  دارای فضای ذخیره سازی برای ذخیره اطلاعات و مشخصات افراد و خودرو ها هستند. با این حال کارت های RO فقط دارای یک کد هستند که در سیستم ها تعریف میشود و می تواند کنترل تردد را به روشی ساده تر انجام دهد. روی کارت را می توان در کارت پرینتر ها چاپ کرد تا مراحل شخصی سازی کارت پارکینگ کامل شود.

کارت های مغناطیسی :

  • کارت های مغناطیسی یک کارت تماسی (Contact) به حساب می آید. کارت های مغناطیسی دوع هستند، High Coercivity “HiCo” و Low Coercivity “LoCo”و هر دو می توانند مقدار یکسانی از داده ها را ذخیره کنند. فقط تفاوت این است که کارت HiCo در مقایسه با LoCo امنیت رمزگذاری شده بیشتری دارد. کارت های مغناطیسی معمولاً به عنوان کارت های کنترل دسترسی استفاده می شود و این کارت همچنین می تواند از برای اهداف مختلف قابل چاپ باشد.

کارت های اسمارت (Smart) :

  • یکی دیگر از کارت های پر استفاده در پارکینگ ها کارت های اسمارت هستند، شما می توانند احراز هویت، ذخیره سازی داده ها ، قابلیت شناسایی شخصی و پردازش برنامه را فراهم کنند. این نوع کارت هم دارای فضای ذخیره سازی اطلاعات است و قابلیت چاپ هم بر روی آن فراهم است.
کارت پارکینگ - چاپ کارت پاکینگ

پشتیبانی

اگر هنوز از نوع دستگاه چاپ کارت PVC خود مطمئن نیستید، یا نیاز دارید با یک متخصص در زمینه چاپ کارت ارتباط بر قرار کنید، می توانید با شرکت ما تماس بگیرید و از تجربیات کارشناسان ما بهره مند شوید.

☏ تلفن دفتر مرکزی: 37662011 (051) و 37662022 (051)

ساعات کاری شرکت : 9 الی 15 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *