سایر

کیوسک لمسی مشهد

کیوسک لمسی مشهد - انواع میز لمسی

کیوسک لمسی مشهد یا کیوسک اطلاعات دیجیتال صفحه ای است که در یک محفظه ثابت قرار می گیرد و می تواند به تنهایی جدا از دیوار بایستد. این باعث می شود محل قرارگیری آن بسیار انعطاف پذیرتر باشد. اطلاعاتی که نمایش داده می شود معمولاً از طریق مدیا پلیر یا رایانه شخصی با یک سیستم مدیریت محتوا در داخل کیوسک قرار می گیرد. در صورت تمایل کاربر ، ما همچنین می توانیم از کیوسکی استفاده کنیم که تخته اندروید یا ویندوز از قبل درون کیوسک تعبیه شده باشد. هم کیوسک داخلی داریم و هم کیوسک فضای باز. ما هر دو کیوسک لمسی و کیوسک غیر لمسی را تأمین می کنیم. به طور خلاصه ، گزینه های زیادی برای نمایش اطلاعات شما در هر ستون وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

آیا واقعا شما به کیوسک لمسی نیاز دارید ؟

 آیا شما اطلاعات یا پیام های تبلیغاتی را نمایش می دهید؟ آیا صفحه نمایش روی دیوار گزینه ی منباسبی نیست؟

ما استند ها و کیوسک های لمسی با ابعاد و سایز های مختلف برای مکان هایی مانند بیمارستان ها ، فرودگاه ها ، بانک ها و مراکز کوچک مانند نانوایی ها برای شما فراهم میکنیم.

کیوسک لمسی چیست ؟

کیوسک لمسی گزینه بسیار مناسبی برای دریافت سفارش از مشتری بدون دخالت صندوق دار می باشد. یک کیوسک می تواند یک نرم افزار تصویری از منوی موجود به همراه سایر انتخاب هایی که مایلید برای مشتریانتان در نظر بگیرید را به همراه داشته باشد و مشتری می تواند با استفاده از کیوسک سفارش دهد و با استفاده از کارتخوان یا حتی پرداخت آنلاین و در بعضی موارد با استفاده از کارت اشتراک خود صورت حساب را پرداخت نماید و در صورت لزوم در برنامه های ویژه یا تخفیف های ویژه شرکت داده شود.

به منظور تکریم ارباب رجوع و آشنایی مراجعه کنندگان با برنامه های سازمان و اطلاع رسانی به آنها و راهنمای طبقات و اتاق ها برای سازمانهای بزرگتر و دانشگاهها و مراکز تجاری، استفاده از کیوسک لمسی در نزدیک درب ورودی و در طبقه هم کف می تواند تاثیر بسزایی در کاهش سردرگمی مراجعه کنندگان و تسریع انجام امور گردد.

کیوسک لمسی یا کیوسک اطلاع رسانی نیز می تواند به عنوان تابلو اعلانات و به عنوان تابلوی برنامه ریزی های سازمان مورد استفاده قرار گیرد. همچنین کیوسک یا استند لمسی گزینه مناسبی برای راهنمای توریستها و مسافران در فرودگاهها و هتلها می باشد، همچنین می تواند برای موزه و نمایشگاهها نیز مورد استفاده قرار گیرد.

برای این کاربرد از هر دو گزینه کیوسک لمسی (زاویه مورب نمایشگر) و یا استند لمسی (زاویه قائم نمایشگر) می توان استفاده کرد.

کیوسک های هوشمند و تعاملی شرکت ابزاری بسیار مفید و کاربردی برای مراکز تجاری، خدماتی و آموزشی می باشد.

رستوران و فست فودها می توانند با کیوسک لمسی و کیوسک سفارش غذا شرکت آیریک فضایی اختصاصی و با آرامش جهت اخذ سفارش از مشتریان برای ایشان ایجاد نمایند.

هر کیوسک تاچ (لمسی) به همراه نرم افزار رستوران ، به عنوان یک کیوسک سفارش غذا یا سلف اردر (Self order) میتواند به تنهایی نقش یک صندوقدار را ایفا کند با این تفاوت که خطاهای انسانی به کامل حذف، سرعت عمل افزایش و فضای کاملا خصوصی جهت انتخاب و سفارشی سازی غذا برای مشتریان بوجود می آید.

ارائه چند لمسی برای مشتری

ارائه چند لمسی برای مشتری صفحه نمایش LCD از قابلیت لمس 2 نقطه ای اما 10 نقطه ای برخوردار نیست. صفحه های لمسی چند نقطه ای با حس کردن چندین نقطه تماس در سطح صفحه کار می کنند. این به کاربر دقت و پاسخ بهتری می بخشد ، که توضیح می دهد چرا در اکثر تبلت ها و تلفن های هوشمند لوکس امروزی پیاده سازی شده است.

برای یک فرد معمولی که به سمت کیوسک شما می رود.

کشف ویژگی صفحه لمسی

کشف ویژگی صفحه لمسی تعامل فوری ایجاد می کند: فهرست راهنمای تعاملی در اختیار خریداران قرار دهید. با منوی رستوران دیجیتال ، مشتریان خود را در تلاش برای کشف نیاز خود برای خرید هدایت کنید. اعلامیه ها ، برنامه ها و رویدادهای آینده را در موسسات آموزشی ارسال کنید. در لابی ها یا نمایشگاه های تجاری ارائه اطلاعاتی درباره تاریخچه شرکت خود ارائه دهید. نمایش خدمات و برنامه ها در بیمارستان ها ، مراکز تمرین خانواده ، آبگرم و سالن ها. از نقطه نظر تجارت ، ضروری است که در یک دنیای دیجیتالی که به طور فزاینده ای مطرح است ، مرتبط و رقابت کند. در حالی که این تحول برای هر شرکتی معنای متفاوتی دارد ، ادغام فناوری جدید در تمام زمینه های عملیاتی منجر به تغییرات عمیق ، حتی تا سطح فرهنگی می شود. این کاری نیست که انجام شود ، بلکه باید برای دوام یک تجارت انجام شود. به دلیل سرعت فن آوری و انتظارات مشتری امروزی ، ارائه ارزش به مشتری شما در مقایسه با روش قدیمی تجارت آنالوگ بسیار متفاوت است.

لیست قیمت کیوسک لمسی در مشهد

آیا اطلاعات یا پیام تبلیغاتی برای نمایش دارید که بازدید کننده می تواند از طریق آنها کلیک کند؟ سپس یک کیوسک با گزینه لمسی ممکن است مورد پسند شما باشد. از جمله ، برای علامت گذاری در شرکتها یا ساختمانهای جمعی از آنها استفاده می شود.

خرید استند لمسی در مشهد ( پورت های اتصال)

مطمئنا یکی از دلایل استقبال و استفاده زیاد شرکت ها ، اشخاص و کسب و کارها از استند های هوشمند ، علاوه بر جذاب بودن این محصول ، قابلیت های فراوانی است که این استند ها دارند. اما نکته مهم این است که این استند ها در مواردی در قابلیت ها با هم متفاوت هستند و کسب و کارهای مختلف باید استندهایی را انتخاب کنند که بتواند به بهترین شکل  پاسخگوی نیاز آنها در کسب و کار مخصوص به آنها باشد. در ادامه اطلاعات ارائه شده به همراه شباهت ها و تفاوت های کیوسک های لمسی می تواند در انتخاب گزینه مناسب به شما عزیزان کمک کند.

کیوسک لمسی مشهد - انواع میز لمسی
کیوسک لمسی مشهد - انواع میز لمسی

قابلیت های کیوسک لمسی

قابلیت اتصال به اینترنت

کیوسک های لمسی درست مانند یک کامپیوتر می توانند از طریق  WIFIبه اینترنت متصل و هر گوشه ای از دنیای بی انتهای وب را به تصویر بکشند!

قابلیت نصب اپلیکیشن و نرم افزار

بسته به نیاز استفاده کنندگان از کیوسک های لمسی ، امکان نصب و راه اندازی نرم افزار و اپلیکیشن های مختلف به آسانی امکانپذیر است.

چند لمسی بودن

تمامی کیوسک ها قابلیت تشخص ۱۰ نقطه مختلف لمس شده را به صورت همزمان دارند و به این ترتیب برای نرم افزارهایی که چنین قابلیتی را میطلبند عملکرد بسیار مطلوبی دارند.

اتصال به دستگاه های مختلف

پورت های مختلف USB و HTMI این امکان را فراهم کرده تا استند ها به راحتی به لپ تاپ ، پلیر ها و دستگاه های مختلف متصل شده و محتواهای دلخواه شما را به تصویر کشد.

مانیتور تاچ
کیوسک لمسی مشهد - انواع میز لمسی

عوامل موثر در قیمت کیوسک لمسی در مشهد

ما به عنوان تولیدکننده برتر داخلی محصولات لمسی (استند لمسی و میز لمسی و کیوسک لمسی) در ایران، این امکان را دارد که قیمت و کیفیت مناسب را به همراه خدمات پس از فروش مطمئنی را برای مشتریان محترم عرضه کند، در زیر شما را با برخی از عوامل موثر در قیمت گذاری این محصولات آشنا می کنیم.

قیمت ارز

به دلیل این که برخی از قطعات محصولات لمسی (استند لمسی و میز لمسی و کیوسک لمسی) قطعات وارداتی هستند قیمت این محصولات به قیمت دلار وابسته است. نکته دیگر در این محصولات، وزن و حجم بالای آنها می باشد، به همین دلیل شرکت هایی که اقدام به واردات این محصولات می کنند هزینه بالایی را بابت حمل و نقل پرداخت می کنند و در نتیجه قیمت تمام شده بالاتری را نسبت به محصولات داخلی دارند. ما توانسته ایم طی یک اقدام هوشمندانه این محصولات را هم به صورت تولید داخلی و هم به صورت محصولات وارداتی عرضه می کند، در عین حال سعی بر تولید بدنه های محصولات لمسی در ایران را کنار نگذاشته و با تولید محصولات با کیفیت ایرانی به تدریج نیاز از محصولات وارداتی را در ایران عزیزمان برطرف می نماید.

انتخاب قطعات

کیفیت قطعات انتخاب شده در قیمت محصولات لمسی (استند لمسی و میز لمسی و کیوسک لمسی) موثر هستند. یکی از مهمترین اجزاء این محصولات بدنه دستگاه است که می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت این محصولات داشته باشد. کیفیت تولید بدنه، جنس بدنه، رنگ و همچنین ظاهر آن یکی از دغدغه های مهم خریداران می باشد. با توجه به تجربه بلند مدتی که در این زمینه دارد توانسته است بدنه های با کیفیت و همچنین دارای ظاهری زیبا را طراحی و تولید نماید.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار، قیمت نمایشگر این محصولات می باشد که با توجه به تکنولوژی روز دنیا پیشنهاد این مجموعه برای مشتریان عزیز استفاده از برند های سامسونگ و یا ال جی می باشد. سخت افزار کامپیوتر دستگاه نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت می باشد. استفاده از سخت افزار های صنعتی به دلیل طول عمر بالا در این محصولات توصیه آی تی پرداز به شما می باشد.

خدمات پس از فروش

یکی از دغدغه های مجموعه ما اهمیت دادن به خدمات پس از فروش می باشد، با توجه به اینکه در ایران خدمات پس از فروش محصولات بسیار ضعیف است این مجموعه در نظر گرفته تا به این موضوع اهمیت بیشتری دهد تا بتواند هم در راستای رضایت مشتری قدم بردارد و هم در ایجاد فرهنگ “فروش شروع یک تعهد است” اقدام مثبتی را انجام دهد. به همین دلیل خطوط ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشد. امیدواریم بتوانیم با این خدمات خیال شما را برای خرید و استفاده محصولاتمان راحت کنیم.

نمایشگرهای و استند لمسی آریا صفحات چند لمسی  از جدیدترین فناوری لمسی 3M با 80 نقطه لمس و نمایشگرهای تجاری LG استفاده می کنند. بدون حاشیه و بسیار واضح ، آنها پیشرفته ترین راه حل های صفحه لمسی بزرگ برای برنامه های AEC ، اتاق های کنترل ، آزمایشگاه ها ، مناطق کنفرانس و سایر تنظیمات خواستار هستند. نمایشگرهای لمسی آریا دارای رزولوشن (4K Ultra HD UHD) هستند و در اندازه های مختلف: 43 “، 49” ، 55 “و 65” ارائه می شوند.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “کیوسک لمسی مشهد

  1. امید گفت:

    سلام کیوسک های اطلاع رسانی تولید شرکت خود شما می باشد ؟ برای خرید با چه شماره ای تماس بگیریم؟

    1. ایمان علیزاده گفت:

      سلام کیوسک های اطلاع رسانی تولید شرکت خودمون می باشد برای خرید با شماره تلفن 05137662022 تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *